Apie mus

Apie MIEGO LAB

Kelionę link namų jaukumo ir poilsio pradėjau prieš bene dešimt metų įkurinėjant savo namus. Tuomet pajaučiau kaip svarbu yra namų harmonija, estetika, komfortas, ramybė ir poilsis. Norėjau viską apjungti į vieną ir padėti žmonėms susikurti tokią pat oazę kaip ir savo namuose. Taip gimė – Miego LAB.
Atidžiai ir su meile renkuosi prekes, kurios apjungia kokybę, grožį ir išskirtinumą.
Taip prasidėjo draugystė su „M & K Foam“. Tai pramonės pripažinta įmonė, gaminanti lovas ir čiužinius Europos rinkai nuo 1992 metų. „M & K Foam“ kuria aukščiausios kokybės, atitinkančius visus keliamus reikalavimus ir standartus, produktus, užtikrinančius komfortą miego ir poilsio metu. 

Kiekvieni namai yra apie jų gyventojus, o jie – visi skirtingi, todėl ir lova turi būti sukurta asmeniškai. Dėl šios priežasties – lovas sukursime Jums, pagal Jūsų poreikius išsirenkant tinkamą korpusą, galvūgalį, kojeles, medžiagą ir jos spalvą.

Miego kokybė neatsiejama nuo patalynės, todėl pasiūlysime Lietuvos gamintojų antklodes ir pagalves, kurios užpildytos natūraliais pūkais ir plunksnomis.
Negalime palikti jos be nuostabaus rūbo – vienetinės 100proc. satino/medvilnės patalynės komplektų.

Miegamojo jaukumas neįsivaizduojamas be interjero detalių – Miego LAB rasite rankų darbo žvakes, pledus ir daug įvairių smulkmenų siekant sukurti širdžiai ir akims mielą erdvę.

TIKIME, KAD TIK KOKYBIŠKAS IR ILGAAMŽIS GAMINYS SUTEIKIA PILNAVERTIŠKĄ DŽIAUGSMĄ. TAD KURKIME JĮ DRAUGE!